DNEM...202019.ročník proběhne
...tak nějak jinakDNEM… je denní šifrovací a orientační hra
v ulicích Brna a okolních lesích


Pro děti i „dospělé“.
Pořádá odbor KČT ChameleonTOM Kasiopea.


Milí hráči Dnem,

Vzhledem k pandemii COVID-19 není možné uskutečnit šifrovací hru Dnem obvyklým způsobem. Byla by ale škoda ochudit se o příjemnou jarní procházku svěží přírodou obohacenou o šifry, a tak vám nabízíme Dnem tak trochu jinak.

Sestavte si tým a pojďte na to! Můžete zvolit buď kategorii Mladší nebo Starší. Expertním týmům se omlouváme, ale vyladit šifry pro tuto kategorii je náročné na komunikaci v orgtýmu i na testování a COVID byl proti. Tým může být letos libovolně velký (v souladu s aktuálními pravidly pohybu osob). V kategorii mladší nezajišťujeme hlídání hráčů na trase a tak doporučujeme doprovod dospělé osoby. Můžete to pojmout jako rodinnou akci nebo jako výlet vašeho oddílu. Tým zaregistrujte na stránkách Dnem tak, že zaznamenáte jeho název a alespoň jednu kontaktní osobu. Registraci na hru najdete na obvyklém místě. Tento ročník je zdarma.

I letošní Dnem má svoji trasu. Můžete ji projít kdykoli od zahájení letošního ročníku až do ročníku příštího – máte na to celý rok. Šifry naleznete po registraci týmu v autentizované části stránek hry. Před hrou si je prosím sami vytiskněte.

Dnem 2020 je výjimečné tím, že nesoutěžíte s ostatními, ale jen sami se sebou. I proto letos nebudou vítězná trička. Abyste však nepřišli zkrátka, může si po absolvování hry přijít pro odměnu v podobě triček z dřívějších ročníků. Stačí napsat na stránky Dnem, jak vám to šlo, a pak se zastavit v klubovně Turistického oddílu mládeže Kasiopea. Sídlíme v centru města naproti kostelu sv. Jakuba, suterénní prostor Rašínova 3. Býváme tam každé pondělí od 18 hodin v našem klubu deskových her (v průběhu prázdnin to může být jinak, zvlášť v době našeho tábora), pro jistotu ale svou návštěvu předem domluvte SMS na 603 194 024 nebo e-mailem na frodo zavináč kasiopea.cz. Trička jsou jen do rozdání zásob, velikosti, barvy ani ročníky nezaručujeme.

Děkujeme vám všem, že každoročně spolu s námi děláte jeden jarní den výjimečným Dnem plným pohody a kamarádského setkání. Věříme, že další ročníky se vrátí do příjemně soutěžní podoby a že se na konci budeme smět setkat s kytarami u gulášku.

Vaši orgové